Avaleht Haljastus Pulmad Matused Lõikelilled Potilill Personaalne kimp Kontakt

Pulmad

Pulmad - üks ilusamad ja meeldejäävamaid sündmusi Teie  elus. Nende korraldamine on vastutusrikas ja loominguline protsess.
Pakun erinevaid teenused Teie tähtsale päevale:

Pruudikimp
Pruudikimp on kindlasti üks külaliste kõrgendatud tähelepanu objekte, selles peaks kajastama nii pruudi olemus ja iseloom.
Lilled on läbi sajandite olnud armastuse mõõdupuuks. Punased lilled sümboliseerivad armastust, valged lilled jälle puhtust ja süütust, heledad toonid siirust ja ustavust. Lilledest kokkupandud kimp võib kanda väga sügavat sõnumit.
Võimalusi pruudikimbu tegemiseks on tänapäeval piiritult. Teen nii klassikalisi kui ka erinevaid fantaasiakimpe. Valik oleneb eelkõige lilledest, pruudi ja tema kleidi stiilist, mugavusest ja praktilisusest, kuid ka eelarve suurusest.
Kui sul on nägemus oma kimbust, siis anna julgesti teada.

Autokaunistus
Pulmaauto kaunistusi võib olla väga erinevaid: lillevanikuid, ümaraid, piklikke, risti-rästi jne. Seadeid kapotile, kaunistusi autopeeglite ja ukselinkide külge. Enamus seadeid kinnituvad autole kindlalt spetsiaalsete iminappade ja teipidega.

Lauakaunistused
Pakun erinevaid kaunistusi pulmalaudadele. Kui ei soovita suuremaid lilledekoratsioone, võib  piirduda ka maitsekate lauaseadetega. Kaunistada võib söögi-, buffee-, shampuselaudasid. Tihti soovitakse mõnda väikest lilleseadet ka registreerimislauale. Seaded on tehtud oasis- materjali sisse, mis tagab nende säilivuse ja ilusa välimise kogu päevaks.

Ruumide dekoratsioonid
Suurte pulmadega  käivad kaasas ka rikkalikumad lilleseaded. Selleks pakun erinevas suuruses lillepostamente, mis tõstavad lilled paremini esile ja lilled mõjuvad suursugusematena. Soovi korral võib kaunistada ka trepikäsipuid, aknaid, seinu, aknalaudasid ja ruumis olevaid tugisambaid.

 

Pulmatööde hinnapäringu vormi leiate siit